1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezon kadrosu
Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezon kadrosu

Diriliş Ertuğrul dizisinin ikinci sezon kadrosu

TRT'nin ilgi ve heyecanla izlenen reyting rekortmeni Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisinin yeni sezon çekimlerine başlandı. Dizinin kadrosuna kattığı yeni oyuncular ve karakterler ile yeni sezonunun Eylül ayında yayınlanması planlanıyor.

A+A-

Yapımcılığını ve proje tasarımcılığını Mehmet Bozdağ’ın, yönetmenliğini Metin Güney ve senaristliğini Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ile Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın yaptığı Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisinin ikinci sezon çekimleri devam ediyor.


GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU 


Beykoz Kundura Fabrikası ve Riva’da oluşturulan özel platolarda çekimleri devam eden Diriliş ‘Ertuğrul’ Dizisi kadrosuna Türk sinemasının ve ekranların sevilen oyuncularından Uğur Tekin, Barış Bağcı, Evrim Şener, Ayberk Pekcan, Zeynep Kızıltan, Gökçe Saatçi, Hüseyin Özay, Melih Özdoğan, Kaptan Gürman, Atilla Kılıç, Evren Erler, Edip Zeydan ve Muharrem Özcan katıldı. Diziye katılan oyuncular Cengiz Han, Cehennem Melekleri 2, 47 Ronin ve Barbar Conan gibi dünyaca ünlü filmlerde yer alan özel koreografi ekibi Nomad tarafından üç ay boyunca at eğitimi, kılıç dersleri ve dövüş sanatları alarak hazırlandı.

ERTUĞRUL BEY MOĞOLLARA KARŞI 


Dizi de Ertuğrul Bey’e hayat veren Engin Altan Düzyatan, Alpleri dizinin ilk sezonu Tapınak Şövalyelerini tarihten silerken yeni sezonda Moğollarla karşı karşıya gelecekler. Anadolu’yu işgal eden ve yakıp yıkan Cengiz Han’ın oğlu Ögeday’ın komutanı Noyan ile mücadele eden Ertuğrul Bey bir yandan da abisi Gündoğdu (Kaan Taşaner’le) ile beylik savaşına girişecek.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler