1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Diriliş Ertuğrul 36. bölüm fragmanı
Diriliş Ertuğrul 36. bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul 36. bölüm fragmanı

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 35. bölümü yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde neler olacak?

A+A-

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Diriliş Ertuğrul'un 36. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenleri ekranlara kilitleyen dizinin yeni bölümü 2 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak.

Hayme anaya, Ertuğrul ve Alplerinin Kayı boyuna ihanet ettiği söylenir ancak bu olaya Gündoğdu inanmaz. Obanın geleceği artık Ertuğrul'un elinde olmaktadır. Alplikten alınan Ertuğrul yine de obası için mücadelen vazgeçmemektedir. Ertuğrul'un Alpleri ile diğer Alpler arasında yer alan inatlaşma devam eder. Bu yüzden her an bir karmaşanın çıkması yakın görülmektedir.


35. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Ertuğrul’un vazifelerinin elinden alınması ve alplikten çıkarılması Kayıları ve Kayı Alpleri’ni büyük bir şaşkınlık içinde bırakmıştır. Bütün bu yaşananlarla birlikte Hayme Ana’nın Ertuğrul’u sürgün etmesi obadaki krizi daha da büyütmüştür. Hayme Ana bir yandan beylik yükümlülükleri diğer yandan ise analık duyguları arasında kalmıştır. Ertuğrul’u yaralı eliyle sürgün ettiğine pişman olsa da elinden artık bir şey gelmemektedir.


Ertuğrul ise en küçük bir tereddüt göstermeden, mücadelesine Alp’leri Doğan, Turgut ve Deli Demir ile devam edecektir.Diğer yandan Kayılar’la Dodurgalılar arasında yaşanan gerilim bütün sıcaklığıyla devam etmektedir Obada yaşanan tek gerilim bu değildir. Aytolun’un Korkut Bey’e verdiği ilacı öğrenen Selcan şimdi ne yapacaktır? Obaya gelen Acem tüccarın planı nedir? Tuğtekin ve Gökçe’nin yakınlaşması obada bir düğünün müjdecisi midir? Konya’dan obaya gelen sürpriz konuk kimdir? Rahman’ı Noyan’ın yanında nasıl sürprizler beklemektedir? İbni Arabi’nin Ertuğrul’a emanet ettiği sandık açılacak mı? Obadan uzak kalan Ertuğrul’un yeni planları nelerdir? 

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT