1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diriliş Derneği’nden nezaket ziyareti
Diriliş Derneği’nden nezaket ziyareti

Diriliş Derneği’nden nezaket ziyareti

Diyarbakır’da 6 ay önce kurulan Diriliş Derneği çalışmalarına hızla devam ediyor.

A+A-

Yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Diriliş Derneği Güneydoğu Bölge ve Diyarbakır İl Başkanlığı Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy ve Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan’a nezaket ziyaretinde bulundu. 
 
Diriliş Derneği Güneydoğu Bölge ve Diyarbakır İl Başkanı Fatma Coşar, Diyarbakır İl Başkan Yardımcıları Suat Çağlayan, Engin Özmen ve Ergani İlçe Başkanı Cahit Kaya ile birlikte Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek oluşumları hakkında bilgiler verdi. Vali Aksoy heyeti samimi bir şekilde karşılayarak kendilerine destek verdi. Heyet daha sonra Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan’ı da makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.  


Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, STK’ların kendileri için büyük bir önem arz ettiğini belirterek, “İlimiz ve ülkemiz için güzel hizmetleri kim yaparsa yapsın desteğimiz her zaman olacaktır. Diyarbakır’ımıza güzel hizmetler yakışır. Diriliş Derneği’nin Diyarbakır’ımız için güzel hizmetler yapacağını biliyorum, bu sebeple kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.  


Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Diriliş Derneği Güneydoğu Bölge ve Diyarbakır İl Başkanı Fatma Coşar, “Her zaman güzel hizmetlere imza atan sayın valimizi ziyaret etmek bizleri de mutlu etti. Biz Diyarbakırımız için hizmet yapmak adına kuruluş bir derneğiz. Diyarbakır’a hizmet eden değerlerimize de nezaket ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bu ziyaretler kapsamında Sayın valimiz ve Sayın İl Emniyet Müdürümüze de ziyarette bulundu.

 

İkisi de birbirinden kıymetli değerlerimiz arasında yer alan isimler. Kendilerine ilimiz için yaptıkları hizmetten dolayı plaketlerini de taktim ettik. Ziyaretlerimiz kapsamında resmi kurum kuruluşları da ziyaret edeceğiz. Halkımız için en güzel hizmeti yapmaya çalışacağız. Şehrimiz evliyalar diyarıdır, insanlık şehridir. El birliğiyle şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz” dedi. 


Heyet daha sonra Vali Aksoy ve İl Emniyet Müdürü Taşdan’a Diyarbakır için yaptıkları çalışmalarından dolayı plaket taktiminde bulundu.  
 
 

HABERE YORUM KAT