1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Direniş Grubundan örnek davranış
Direniş Grubundan örnek davranış

Direniş Grubundan örnek davranış

DİYARBAKIR - Amedspor taraftarları Direniş Grubu, Hakkari Yükseova'da görev yapan duyarlı bir öğretmenin öğrencileri için çırpınışına kayıtsız kalmadı.

A+A-

Yükseova'dan bir öğretmen, maddi durumu iyi olmayan öğrencilerine kış aylarında üşümemeleri için Amedsporlu Taraftar Grubu Direniş'ten giysi ve kaban ihtiyaçlarını olduğunu bildirerek yardım istedi.

"BU ÇOCUKLAR DA BİZİM"

Amedspor Direniş Taraftar Grubu Yönetimi  Yüksekova'da Öğretmen olan Mehdi Aslan'ın bu talebini çok olumlu karşılayarak derhal harekete geçtiler. Bir anda sosyal meday üzerinden organize olan Grup üyeleri Mehdi Öğretmenin minik öğrencileri için bir kampanya başlattılar

Direniş Grubu Yönetimi adına konuşan Ramazan Tugay şunları söyledi:" Yükseova'da görev yapan Mehdi Öğretmen bizlere ulaşarak Öğrencilerin bir takım ihtiyaçları olduğunu dile getirdi ve yardım talebinde bulundu.

Bizler Direniş Ailesi olarak Yüksekova'da ihtiyaç sahibi çocuklara yaralarını bir nebze olsun sarmak adına Yardım Kampanyası başlatıyoruz. Çocuklarımızın Kışın üşümemesi ve Daha sağlıklı ders görmeleri için

Tüm halkımızın yardımını bekliyoruz. 
( Hocamız özellikle Bot Ve mont ihtiyacı olduğunu dile getirmiştir )
Çocuklarımızı sevindirmek adına Bot, mont ve eşya yardımında bulunmak isteyen halkımız '
Direniş Taraftar Derneğine' yardımlarını bırakabilir. 
Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz...

Göstermiş olduğunuz duyarliktan dolayı 
Allah hepinizde razı olsun 
Amedspor Direniş Gurubu

Etiketler :

HABERE YORUM KAT