1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Dinler'in hedefi 4'te 4
Dinler'in hedefi 4'te 4

Dinler'in hedefi 4'te 4

3 dönemdir Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi muhtarlık görevini sürdüren ve 30 Mart seçimlerinde yeniden aday olan Abdülkadir Dinler bu seçimide kazanarak 4 te 4 yapmak istiyor.

A+A-

Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi muhtarı Abdülkadir Dinler “3 dönemdir muhtarlık görevimi sorunsuz ve başarıyla yaptığıma inanıyorum zaten öyle olmasaydı 3 kez seçilemezdim” dedi.

Hedef 4te 4

Dinler: Bu seçimi kazanarak 4 te 4 yapmak istiyorum ve bu seçimin hem benim için hem Kooperatifler Mahallesi için önemi büyük. Yenişehir halkının bana göstermiş olduğu tevecüh ilgiden güvenden dolayı şuana kadar görev yapmaktayım. Bildiğiniz gibi tekrar adayım bugün hiçbir mazeret olmadığı gibi rakipsiz olarak başarıyla görevime devam edeceğim. Yenişehir'de yaşayan halkımı çok seviyorum hepsi birbirinden değerli dostlarımdır hizmetin en güzelini yapmaya çalışmaktayım dertlerini sorunlarını dinleyip çözmeye çalışmışım, inanıyorum ve güveniyorum tekrar bana sahip çıkacaklar büyük bir oyla yine muhtarlığa devam edeceğim.Seçim pusulalarını almayan vatandaşlarımız biran önce gelip alsınlar gelmedikleri takdirde biz hepsini evlere teker teker dağıtacağız

Hayırlı Olan Seçilsin

Evli ve 4 çocuk babası olan Abdülkadir Diren bir çok muhtar adayının olduğu yarışta hedefim her ne kadar seçilerek 4 te 4 yapmak olsa da Kooperatifler Mahallesi için hangi aday arkadaşım hayırlı ise o seçilsin dedi.
 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT