1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dinar'dan esnaf ziyaretleri
Dinar'dan esnaf ziyaretleri

Dinar'dan esnaf ziyaretleri

Kulp Belediyesi eş başkanı Metin DİNAR ile Belediye Meclis Üyeleri esnafları ziyaret ettiler.Esnafların öneri ve taleplerini dinlediler.

A+A-
Cengiz Topel caddesi,Demirciler caddesi,Diyarbakır caddesi,Turgut Özal Bulvarı ve ara sokaklarda bulunan esnafları ziyaret eden Eş Başkan DİNAR ve beraberindeki heyet esnafların öneri ve taleplerini dinledi.
 
Eş Başkan DİNAR esnaflarla yapılan sohbet esnasında Belediye çalışmalarından da söz ederek konuşmalarını şöyle sürdürdü.DİNAR “Fırsat buldukça ziyaretlerimizi sıklaştıracağız.Birlikte yönetim konusunda samimi ve kararlıyız.Yönetimi devir aldığımız tarihten bu yana bütün kararlarımız halkımızla birlikte aldık.Kulp Merkezinin alt yapısını 2015 programına aldık.Park projemiz hazırda olup havaların düzelmesiyle birlikte yapımına başlayacağız.Şehir içinde bulunan mezbaha neyi şehir dışına  taşıyacağız.Belediyeye ait dükkanlarımızın bakım ve onarımını yapacağız” dedi.
 
Eş başkan DİNAR'ın ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaflar eşbaşkan ve beraberindeki heyete teşekkürlerini ilettiler. 
 

HABERE YORUM KAT