1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dinar Diyarbakır il 2.’si Badminton takımını ağırladı
Dinar Diyarbakır il 2.’si Badminton takımını ağırladı

Dinar Diyarbakır il 2.’si Badminton takımını ağırladı

Kulp Belediyesi Eşbaşkanı Metin DİNAR,Diyarbakır il ikincisi olan Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu Badminton takımını makamında kabul etti.

A+A-

Diyarbakır Gençlik ve spor Müdürlüğünce düzenlenen okullar arası Badminton turnuvasında 2. Olan Kulp Yatılı Bölge Ortaokul Badminton  takımını kendi makamında ağırlayan Kulp Belediyesi Eş başkanı DİNAR sporcular ve öğretmenleriyle sohbet etti.

Başarılarından dolayı takımı kutlayan eşbaşkan  DİNAR sporculara hediyeler vererek  konu ile ilgili düşüncelerini şu şekilde açıkladı.

DİNAR “Çokta yaygın olmayan bu spor dalında göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri kutluyorum. Eğitim,sanat ve sportif faaliyetlerde daha fazla imkan sağlanılmalı,daha geniş alanlar sağlanılmalıdır. İmkanlar sunuldukça,alanlar genişledikçe çocuklarımızın bir çok konuda başarılı olacağını düşünüyorum. Bu konularda kurum olarak imkanlarımız dahilin de her türlü desteği sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz ”dedi.
    

Kulp Yatılı Bölge Ortaokul Badminton takımı Belediye Eş başkanının başarılarını kutlayıp heyecanlarını paylaştıklarından dolayı mutluluklarını ifada ettiler.
     

 

HABERE YORUM KAT