1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Dilber Ay, servetini açıkladı
Dilber Ay, servetini açıkladı

Dilber Ay, servetini açıkladı

Arabesk müziğin güçlü kadın isimi Dilberay, Kanal D'nin sevilen programında Renkli Sayfalar'da servetini açıkladı.

A+A-

Arabesk müziğin güçlü kadın isimi Dilberay, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programına servetini açıkladı. Mal varlığıyla ilişkin soruya da yanıt veren Dilber Ay'a program sunucusu şaşırarak "Dilber ana o zaman sen çok kazanmıyorsun" sözleriyle yanıt verdi.


"Allah bereket versin kazandıklarıma, çoluğuma çocuğuma aileme bakıyorum. Vücudum sağ olduğu müddetçe bakacağım. 2 gecekondum var, bir tane bahçeli evim... Ankara'dan da bir ev aldım.


ŞAHAN İLE GÖRÜŞMÜYORUZ


Şahan ile görüşmüyoruz ama küs değiliz. Kırıldım ona. Artık kırgın değilim, hırsım geçti. Bir kaç kez telefon açtım, telefonuma çıkmayınca darıldım. Çocuğu olmuş, hayırlı uğurlu olsun. Çocuğu da onun gibi filmler yaparsa yandık.
Oynadığım reklam filminden para almadım. Bir yemek yiyecek kadar para verdiler.


25 tane torunum var. Çocuklarımın çocukları oldu evlendi, onların da çocukları oldu. Allah hepsinin rızkını ayrı ayrı verir."


DİLBER AY KİMDİR?


Dilber Ay, (d. Dilber Karakaş 1 Ocak 1956, Kahramanmaraş), Türk halk müziği sanatçısı, söz yazarı, türkücü ve sunucu. Kureyşan aşiretine mensup olan Ay, 1 Ocak 1956'da Kahramanmaraş ilinin Pazarcık ilçesinde Yörük ve Kürt bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Kahramanmaraş ilinde, ilkokul 3. sınıfa kadar okudu.

Ailesi ile birlikte Kahramanmaraş'tan Ankara'ya göç etmiş ve oradan da Bolu-Düzce taraflarına yerleşmişlerdi. Düzce'de okula devam edemeyip 13 yaşında iken yaşlı bir adamla evlendirildi. Evlenmeden önce ise Düzce'ye güzel ses aramak için radyocular gelmişti. Gönül Gel Seninle Muhabbet Edelim türküsünü söyledi ve radyocuların düzenlediği güzel ses yarışmasını birinci olarak kazandı. İki çocuk annesi olduktan bir müddet sonra evlendiği kişiden ayrıldı. Radyoda tanındıktan sonra 24 albümü oldu. Almanya'da iki kere hapis yattı. Flash TV'nin Kadere Mahkumlar adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

HABERE YORUM KAT