1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Dicle'nin sultanları Ağrı'dan zaferle döndü
Dicle'nin sultanları Ağrı'dan zaferle döndü

Dicle'nin sultanları Ağrı'dan zaferle döndü

DİYARBAKIR- Diyarbakır Dicle Üniversitesi bayan voleybol takımı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi bayan voleybol takımını 3-0 yendi.

A+A-
Dicle Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı, ÜNİLİG müsabakaları çerçevesinde konuk olduğu Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi takımını 3-0 sonuçla yenerek Diyarbakır'a döndü.
 
Karşılaşma esnasında üstünlüğü elinden düşürmeyen Dicle'nin Sultanları maçı 25-14, 25-19 ve 25-3 set sayılarıyla kazandı. 
 
Gruptaki liderliği devam ettirdiklerini belirten takım antrenörü Zafer İpekçi, "Bölge şampiyonluğuna her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. Türkiye'nin en güçlü 8 üniversitesi arasına adımızı yazdırmayı hedefliyoruz. Ağrı'da ilgi çok yüksekti. İzleyicilerin beğenisini kazandık ve onlara başarılı bir takım izleterek Diyarbakır'ımızı ve üniversitemizi layıkıyla tanıttık" dedi.
 
Dicle Üniversitesi'nin sportif başarılarının devam edeceğini belirten Zafer İpekçi, "Dicle Üniversitesi Rektörlüğü spora ve öğrencilere sürekli olarak değer veriyor ve onların yanında duruyor. Onların desteği bize kuvvet sağlıyor" diye konuştu. 
 
(ÜN-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT