1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diclekent Futbol Okulu'nda inceleme
Diclekent Futbol Okulu'nda inceleme

Diclekent Futbol Okulu'nda inceleme

DİYARBAKIR- Galatasaray'ın uzman denetmeni Kamuran Şirin, Diyarbakır'a gelerek, Galatasaray Diclekent Futbol Okulu'ndaki öğrencilerin çalışmalarını izledi.

A+A-
Galatasaray'ın uzman denetmeni Kamuran Şirin, Diyarbakır'da 15 Kasım 2013'te açılan Galatasaray Diclekent Futbol Okulu'nu ziyaret ederek, buradaki çalışmaları inceledi.
 
Öğrencilerle sohbet edip, tavsiyelerde de bulunan Şirin, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, iyi bir futbolcu olmaları yönünde neler yapmaları gerektiğini anlattı. Şirin'e okul başkanı Abdulkadir Duran, yönetici Nilüfer Duran ve antrenör Fahrettin Gezer de eşlik etti.
 
Okul yöneticisi Duran, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Diyarbakırlı çocukları büyük takımlarda görmek için çaba gösterdiklerini ifade etti. Diyarbakır'da çok büyük bir potansiyelin olduğunu ve bunun açığa çıkarılması gerektiğini vurgulayan Duran, "2013 yılındandır çocuklarımızla birlikte çalışıyoruz. Hepsi pırıl pırıl çok başarılı çocuklar.
 
Hepsinin bir yerlere geleceğine inancımız tam. Diyarbakır'ın da büyük bir potansiyeli var. Biz bu çocuklara, Diyarbakırlı çocuklara yol olmak istiyoruz. Geçtiğimiz günlerde 3 sporcumuz Galatasaray'ın Antalya'daki kampında yapılan seçmelerde beğenilerek, Florya'daki ikinci aşama seçmelerine çağrıldı. Bütün çocuklarımızın aynı başarıya ulaşması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.
 
(MP-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT