1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dicle Yönetim Danışmanları Derneği'nden DTSO’ya ziyaret
Dicle Yönetim Danışmanları Derneği'nden DTSO’ya ziyaret

Dicle Yönetim Danışmanları Derneği'nden DTSO’ya ziyaret

Dicle Yönetim Danışmanları Derneği Başkanı Ali Açıkgöz ve dernek üyeleri Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

A+A-

Dünya Danışmanlar Günü sebebiyle kurum ziyaretlerinde bulunan heyet DTSO’ya yapmış oldukları ziyartette Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Pervane tarafından karşılandı.
 
Ziyarette konuşan Sayar, işletmeler açısından rekabetin çok arttığı bu dönemde, bilgiye ulaşmanın önemine değinerek, şirketlerin mevcut yapıları gereği iş yoğunluğu ve benzeri sebeplerden dolayı bilgiye ulaşma konusunda sıkıntılar yaşadıklarını söyledi. Sayar, kurumsallaşma noktasında şirketlerin danışmanlık hizmeti almaları gerekliliğini vurguladı.

DYDD Başkanı Ali Açıkgöz ise dernek yapısı ve çalışmaları hakkında bilgi vererek, globalleşen dünyada danışmanlık hizmetlerinin oldukça önem kazandığını belirtti. Vermiş oldukları hizmetlerle kentin genel anlamda kalkınmasına da katkıda bulunmak istediklerini belirten Açıkgöz, amaçlarının bilginin gücüyle, toplumun kalkınmasına ön açmak olduğunu söyledi.
 

HABERE YORUM KAT