1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Dicle Üniversitesi'nden bir başarı daha
Dicle Üniversitesi'nden bir başarı daha

Dicle Üniversitesi'nden bir başarı daha

DİYARBAKIR - Dicle Üniversitesi (DÜ) futbol takımı, Mardin'de düzenlenen Üniversitelerarası 2. Lig müsabakalarında namağlup şampiyon olarak 1. Lig'e yükseldi.

A+A-
Mardin'de düzenlenen Üniversitelerarası 2. Lig'de rakiplerini birer birer eleyen DÜ futbol takımı, ligde şampiyonluğunu ilan ederek, 1. Lig'e yükseldi.
 
Takım antrenörü Nihat Mızrak, futbol oynamanın çok zor olduğunu, gerek saha zemini gerekse hava şartlarının olumsuz etkilerine rağmen saha içerisinde ve dışında bir bütün olarak gösterdikleri mücadele sonucunda Mardin'deki turnuvadan namağlup şampiyon olarak ayrıldıklarını vurguladı.
 
Takımın, oynadığı futbol, göstermiş olduğu mücadele ve sergilemiş olduğu centilmenlik dolu davranışlarıyla tüm otoritelerin takdirini kazandığına dikkat çeken Mızrak, "Turnuva öncesinde, sırasında ve sonrasında desteğini esirgemeyen sürekli bizlerle beraber olan sayın Prof. Dr. Sabri Eyigün hocamıza, vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Ayrıca SKS Daire Başkanı Sayın Abdullah Getiren ve BESYO Müdürümüz Sayın Hüseyin Büyükbayram'a da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.
 
(MP-YRT-KÜ-S)
 

HABERE YORUM KAT