1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Dicle Üniversitesi okçulukta birinci
Dicle Üniversitesi okçulukta birinci

Dicle Üniversitesi okçulukta birinci

Bir süre önce Karabük Üniversitesi'nde yapılan Türkiye Okçuluk Şampiyonasında Dicle Üniversitesi'nden Delil Aslan Türkiye şampiyonu oldu.

A+A-
Dicle Üniversitesi'nin bayan ve erkek takımı olarak katılım sağladığı müsabakaların sonucunda Delil Aslan, büyük bir başarı elde ederek altın madalyanın sahibi oldu.
 
Bayanlarda takım halinde Türkiye ikincisi, erkeklerde de takım halinde Türkiye üçüncülüğünü elde eden Dicle Üniversitesi okçuluk takımı kente mutlu döndü.
 
Dicle Üniversitesi Okçuluk Takım Antrenörü Ömer Tanrıkul, Üniversite Spor Birliği Başkanı ve Rektör Yardımcısı Sabri Eyigün'e, Rektör Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ve Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Müdürü Muzaffer Öztürk'e vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti. Tanrıkul, şampiyonaya iyi hazırlandıklarını ve çalışmalarının karşılığını almış olmaktan duyduğu gururu dile getirdi.
 
Takımı makamında ağırlayan Prof. Dr. Sabri Eyigün ise, tüm öğrencileri tek tek tebrik etti. Göstermiş oldukları başarının küçümsenmeyecek bir başarı olduğunu söyleyen Eyigün, tüm sporcularına sonsuz güven duyduğunu ifade etti.

HABERE YORUM KAT