1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dicle Kent Anaokulu mezuniyet töreni
Dicle Kent Anaokulu mezuniyet töreni

Dicle Kent Anaokulu mezuniyet töreni

Diyarbakır'da yaptığı çocuklara yönelik animasyon showlarıyla tanınan Barışcan, Diyarbakır'ın en güzel okullarından biri olan DİCLE KENT ANAOKULU MEZUNİYET TÖRENİ'nde yaptığı program ile küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekti.

A+A-
Daha çok tatil köylerinde yapılan Mini Disco Animasyon Showlarını, Diyarbakır'a getiren Barışcan, türkçe sözlerle söylediği animasyon şarkılarla çocuklara keyifli saatler yaşatıyor..
 
 
Çocukların büyük coşkuyla keplerini havaya atması ile başlayan  mezuniyet töreninde Barışcan ve animatörleri;  Minik Kedi, Sevimli Tavşanlar, Pasaklı Ayı, Dalmaçyalı Köpek, Pamuk Prenses ve Palyaçolar çocuklarla birlikte  Hands Up,    A Ram Zam Zam, Chucu Chucu El Train gibi eğlenceli ve animasyon oyunlar sergilediler. Barışcan'ın türkçe sözler yazarak yeniden seslendirdiği  If You're Happy And You Know It,  Old Mc Donald Had A Farm,  Chicken Dance, Hokey Cokey, gibi dünyaca tanınan ve animasyonlarda çalınan ünlü çocuk şarkıları ise Diyarbakır' lıların büyük ilgisini çekti..

HABERE YORUM KAT