1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dicle Elektrik personeli iftarda buluştu
Dicle Elektrik personeli iftarda buluştu

Dicle Elektrik personeli iftarda buluştu

DİYARBAKIR- Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) ve Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ) bünyesinde çalışan 500 personel, verilen iftar yemeğinde buluştu.

A+A-
Daha önce Şırnak, Siirt ve Mardin'de gerçekleştirilen Dicle Elektrik personel iftar yemeklerinin 4.'sü 500 çalışanın katılımıyla Diyarbakır'da düzenlendi. Diyarbakır'daki bir otelin havuz başında verilen iftara katılım oldukça yüksek oldu.
 
Sıcak bir atmosferde gerçekleşen iftar yemeğine Dicle Elektrik İcra Kurulu üyeleri ile Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Selçuk Nursoy ve Akif Köse, DEDAŞ Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, DEPSAŞ Genel Müdürü Neşet Demirbağ, il müdürleri ve birim yöneticileri de katıldı.
 
İftar nedeniyle katılanlara hitaben bir konuşma yapan Dicle Elektrik İcra Kurulu üyesi, önümüzdeki süreçte daha fazla çalışarak daha iyi işler yapacaklarını belirterek, "Burada öncelikli olan bizim ekip olmamız, beraber olmamız, bir ruh olmamız. İnşallah bu ekip ruhunu da hep beraber kaynaşarak, birlikte olarak, birbirimizi severek birbirimizi sayarak sağlayacağız. Bu berberliği sağladığımız zaman Allah'ın izniyle yapamayacağımız hiçbir şey yoktur” dedi.
 
DEDAŞ Genel Müdürü Mustafa Yılmaz ise çalışanların Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutladığını belirterek, “Bir yıldır enerji sektörünün en zor halkası olan elektrik dağıtım hizmetini Dicle bölgesinde yürütmekteyiz. Şunu samimiyetimle söylüyorum, beklenenin de ötesinde performans ve başarı gösterdik. Şu anda bütün gözler bizim üzerimizde. Çalışmalarımız enerji camiasında yakinen takip ediliyor. Sizlerin zor olan görevi birlik ve beraberlik içinde başarıyla yapacağınıza olan inancımı belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
 
(YRT-MO-ÖZ-Y)

HABERE YORUM KAT