1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dicle Akademi'den 156 yöneticiye eğitim
Dicle Akademi'den 156 yöneticiye eğitim

Dicle Akademi'den 156 yöneticiye eğitim

DİYARBAKIR (İHA) - Dicle Elektrik İnsan Kaynakları departmanı bünyesinde kurulan Dicle Akademi'nin 'Yönetici Hazırlık ve Geliştirme Programı'na Diyarbakır, Şanlıurfa ve Batman'da 156 mühendis ile birinci kademe yöneticisi katıldı.

A+A-
Dicle Akademi, Dicle Elektrik İnsan Kaynakları Müdürlüğü bünyesinde Mayıs 2014 tarihinde kuruldu. Kuruluşunun hemen akabinde de 24-25 Mayıs tarihleri arasında Diyarbakır, Şanlıurfa ve Batman'da 156 mühendis ile birinci kademe yöneticisinin katılımı ile Diyarbakır, Şanlıurfa ve Batman'da 'Yönetici Hazırlık ve Geliştirme Programı' gerçekleştirildi.
 
Üç ilde 7 farklı salonda gerçekleştirilen programdaki eğitim çalışmalarına kurumdaki farklı departmanlarda görev yapan 156 mühendis ve birinci kademe yöneticisi katıldı. Eğitim çalışması hakkında bilgi veren Dicle Elektrik İnsan Kaynakları Müdürü Emirhan Karayay, ''Yönetici hazırlık ve geliştirme programı kapsamında çalışanlarımıza iş yaşamında profesyonel beceriler ve uygulama örnekleri ile anlatıldı. Dicle Akademi, iç ve dış eğitimlerine Mayıs ve Haziran ayında hazırladığı yoğun eğitim programıyla devam edecektir'' dedi.
 
(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT