1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Devlet Hastanesi çalışanları çok memnun
Devlet Hastanesi çalışanları çok memnun

Devlet Hastanesi çalışanları çok memnun

Diyarbakır Devlet Hastahanesine Hasta Hizmetleri ve Otelcilik Müdürü olarak göreve başlayan sayın Şazenuş Hani göreve başlar başlamaz ilk iş olarak müdür yardımcısı Eyüp Macar ile birlikte hastanedeki taşeron firma çalışanlarıyla toplantı yaptı.

A+A-

İlk toplantısını temizlik işçileri ile  yapan Şazenuş Hani çalışanları bir bir dinleyip not aldı.

Toplantı sırasında şirket yetkililerini dışarıya çıkartıp personellerin kendini daha iyi ifade etmesini ve sorunlarını çekinmeden dile getirmelerini sağlayan Hani, yaptığı konuşmayla çalışanların hiç bir şekilde mağdur olmalarına ve ezilmelerine asla müsaade etmeyeceğini ve bütün  sorunları gidereceğini belirti.

Devlet Hastanesinde temizlik personeleri toplantıdan çok memnun kalarak özetle şunları söylediler "Bu şekilde bir yaklaşımı ilk kez gördük, çok memnunuz.  İlk defa insan yerine konulduk, birinci ağızdan  sorunlarımızı anlattık. Çalışanlar artık korkutma ile tehtitle kimse ezilmeyecek. Hak eden hak ettiği değeri göreceği bir döneme girdik artik herkes işini zevkle yapacak ve işine saygı gösterecek.  bizimde artık sorunlarımızı dinleyen bir yetkilimiz vardır. Temenimiz bu tür toplantıların sürekli hale getirilmesidir"

Şazenuş Hani sırasıyla otomosyon ve güvenlik personeleriyle de toplantılarının devam edeceği öğrenildi. 

Diyarinsesi.org Özel İçerik

HABERE YORUM KAT