1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DES'ten MEV İmam Hatip okuluna ziyaret
DES'ten MEV İmam Hatip okuluna ziyaret

DES'ten MEV İmam Hatip okuluna ziyaret

Diyarbakır Demokrat Eğitimciler Sendikası(DES) İl Yönetimi Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Orta okuluna tebrik ziyaretinde bulundu.

A+A-

DES İl Başkanı Eyüphan Kaya, “Sayın Müdürüm kutlu doğum etkinliği çerçevesinde yaptığınız anma programından dolayı sizi,  eğitim öğretim kadronuzu ve ve kıymetli talebererinizi tebrik ediyoruz. Ne mutlu bize ki bu günleri gördük. İnşallah sizin gibi gayretli, duyarlı idarecilerin varlığıyla İmam Hatip okullarımızın verim kat sayısı artar  buralardan mezun olan öğrenciler birer yıldız gibi etrafını aydınlatırlar.

Oluşan nitelikli toplum üretim destek ve tüketime dikkat eder, huzurlu ve mutlu olur.  Malum imam Hatip okullarından asıl amaç onurlu insanlarımızın sayısını arttırmaktır. Bu münasebetle öğrencilerimize bu şuuru kazandırmalı ayağı üzerinde duran, birerer mürşit gibi hayata kalite katabilen insanlar yetiştirmeliyiz.” dedi

DES Bşk.Yrd.Basri Şeker: Okula girdiğimizde dikkatımı çeken şu oldu, sağa baktım sola baktım her taraf Hz.Muhammed'in(s.a.v) sözleriyle donatılmış, İnşallah bu veciz ifadeler öğrencilerimizin bilinç altına yerleşecek ve şahsiyetli, şerefli, cesaretli üretmek bir gençlik olarak karşımıza çıkacak.Bu çalışmalarınızdan dolayı ben de sizi tebrik eder başarınızın devamını dilerim”.dedi.

Okul Müdürü Cevdet Tunç: “Hassasiyetiniz için teşekkür ederim, ziyaretiniz beni ziyadesiyle memnun etti.Moral ve motivasyon açısından takdire şayandır.Bizim sadece İmam Hatip okullarımızın öğrencileriyle ilgilenme gibi bir lüksümüz yok, çocuklarımıza ilgi göstermek boynumuzun borcudur.Bu etkinliğimizi de öğrencilerimize hoş bir an yaşatmak ve Hz.Peygamberi(s.a.v) selat ve selam ile anmaktı.

Elhemdi lillah öğretmen arkadaşlarımızın, velilerimizin katkılarıyla gücümüz nispğetinde hoş bir program oldu. Bu programda aktif bir rol alan öğretmenlerimizde Birgül Kaya ve Fatma yılmaz'ı da huzurlarınızda tebrik ediyorum. İnşallah gelecek sene daha iyisini yapmaya çalışacağız”. Şeklinde konuştu.

Etiketler : , , , , ,

HABERE YORUM KAT