1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Dernekler Birliği Validen Randevu istedi
Dernekler Birliği Validen Randevu istedi

Dernekler Birliği Validen Randevu istedi

Diyarbakırspor Taraftarları Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay kente yeni atanan Vali Cahit Kıraç'tan randevu talep ettiklerini söyledi.

A+A-

Tugay, Diyarbakırspor'un bazı kesimler tarafından bilinçli bir şekilde yok edildiğini ifade ederek şunları söyledi: "45 yıllık bir koca çınar, bugün ortada kaldı. Biz Diyarbakırspor isminin yaşatılması için başımızı vurmadık taş, çalmadık kapı bırakmıyoruz. birileride üzülerek belirtiyorum emin olun bu durumdan zevk alıyor. Kimse bizlere timsah gözyaşları ile edebiyat yapmasın. Bu takımın katilleri bellidir. Bütün halkta bunları tek tek biliyor. Şu bir gerçektirki o sevgi hepsi sahteymiş. Tümü günün adamlarıymış. Bu takımın demirbaşlarının sayımı yapılırken yaşadığım acıyı, daha öncede bu takım için kaybettiğim çocuğumun ölümünde yaşamıştım. Demek ki ben bir çocuğumu daha kaybettim hepsi kına yaksınlar, gün gelir bu memleket hepsinden elbet hesap soracaktır.

Kentimize yeni atanan sayın Valimiz Cahit Kıraç için çok umutluyuz. 45 yıllık koca Diyarbakırspor'un düştüğü durumu bizzat kendisine anlatacağız. 3 yıl önce açılan ve bugüne kadar hiç bir ilerleme elde edilemeyen soruşturmaların nasıl sümen altı edildiğini, yapanın yanına kar kalan bir düşünceye hiç br vicdan sahibinin asla müsamaha gösteremeyeceğini, sayın Valimize bu durumları tek tek anlatıp destek isteyeceğiz. Koskoca Galatasaray gibi bir Camianın başkanları, takımı komple Diyarbakır'a getirecekler daha ortada bir takım yok, muhattap yok bunu da yüzümüze gözümüze bulaştıracağız. Barış adına yapılacak olan böyle bir tarihi bir fırsatı bu kentin elinin tersiyle itmesini kabul edilemez bir durum olduğunu, Bizim amacımız bu hastayı nasıl hayata döndürebiliriz bunun için sayın Valimizden destek istiyoruz" dedi.

HABERE YORUM KAT