1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Dermanbaba'dan Başsavcı'ya ziyaret
Dermanbaba'dan Başsavcı'ya ziyaret

Dermanbaba'dan Başsavcı'ya ziyaret

Dermanbaba Yetiş ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yılmaz Acu, Diyarbakır'a Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Ramazan Solmaz'ı makamında ziyaret etti, Acu, Başsavcı Solmaz'a yeni görevinizde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

A+A-

Sayın Başsavcı Ramazan Solmaz'ı basından takip ettiğini ve kendisinin yakın dostları tarafından çok iyi bir insan olduğunu bildiğini söyleyen Dermanbaba Acu, “Diyarbakır'a yeni atanan başsavcımızı tanıyan yakın dostlarım çok iyi bir insan olduğunu söylemiştiler, bende zaten kendisi hakkında basında çıkan haberleri yakinen takip etmiştim.

Böylesi güzel değerli bir Devlet büyüğümüz  ile görüşmek kısmet oldu, kendisini çok met ettiler bende sayın başsavcımızın özel kalemini arayarak randevu talebinde bulundum sağ olsun kendisi de bu talebimi kırmadı bende Başsavcımızın ziyaretine geldim. Çok güzel ve merhametli bir insan çok yardımsever, sıcak bir sohbetimiz oldu çok ilgi gösterdi. Kendisinden Allah razı olsun çok memnun kaldım bende.

Allah eksikliğini vermesin ve her zaman yardımcısı olsun. Başsavcı Ramazan Solmaz ,Acu'ya Seninle güzel hizmetlerimiz olacak el birliği ile yardıma muhtaç insanlarımıza sahip çıkacağız dedi. Bu sözleri beni çok mutlu etti, cep telefonu numarasını vererek istediğin zaman arayabilirsin diyince ben çok duygulandım” diye konuştu.

Dermanbaba'nın ziyaretinin kendisin memnun ettiğini belirten Başsavcı Ramazan Solmaz ise, “Kapımız sizler gibi güzel değerlere her zaman açıktır. Yaptığınız çalışmaları gerek medyada gerekte yakın dostlarımızdan duyuyoruz çok da memnun kalıyorum sizin gibi yardımseverlerin çoğalması lazım bunu bilmiş olunuz. siz insanlığa devam edin hiçbir zaman kaybetmezsiniz hep kazanırsınız, ne zaman bir sıkıntınız olursa her zaman size destek vermeye hazırım' demesi beni çok mutlu etti” diye konuştu. Hiçbir zaman yaptığınız yardımlar kaybolmaz önünüze gelir” dedi.

HABERE YORUM KAT