1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Denizli Belediye maçı Cuma günü
Denizli Belediye maçı Cuma günü

Denizli Belediye maçı Cuma günü

Diyarbakırspor, 3 Ekim Cuma günü deplasmanda yapacağı Denizli Büyükşehir Belediyespor maçı için yarın Denizli'ye gidecek. 1 maçlık cezasını tamamlayan Mehmet Özdıraz takıma dahil oldu.

A+A-
SAHALAR BAKIMDA OLUNCA
Seyrantepe Spor Kompleksi'nde bulunan kendi idman sahasında bakım çalışması başlatan Diyarbakırspor, aynı tesis içinde yer alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait diğer sahaların çeşitli gerekçelerle tahsis edilmek istenmemesi üzerine sıkıntıya düşerken, zaman zaman Büyükşehir Belediyespor'a ait küçük sahayı ve Silvan yolu üzerinde bulunan Tarımsal Araştırma Tesisleri'ndeki sahayı kullanmak zorunda kaldı.
 
ATATÜRK STADI BAKIMA ALINDI
Karpuz ve Kültür Festivali nedeniyle yıpranan Atatürk Stadı da bakıma alındı. Zeminin 12 Ekim Pazar günü oynanacak Diyarbakırspor-Dardanelspor maçına yetiştirilmesi planlanıyor. Bakım çalışmasının yanı sıra yeni tohum atılarak çim ekimine de başlanan zeminin hava şartlarının kötüleşmemesi halinde kısa sürede istenilen seviyeye geleceği tahmin ediliyor.
  Cuma günü oynayacağı Denizli Büyükşehire Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamlayan Diyarbakırspor'un  Perşembe günü  uçakla İzmir'e ve oradan da karayolu ile Denizli'ye gideceği bildirildi.

HABERE YORUM KAT