1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Deniz Akkaya yine kavgaya tutuştu
Deniz Akkaya yine kavgaya tutuştu

Deniz Akkaya yine kavgaya tutuştu

Deniz Berdan, Deniz Akkaya'nın iç çamaşırının göründüğü fotoğrafını paylaşması üzerine "Bu fettan kadın olduğum anlamına gelmiyor.

A+A-

Onu başkalarının kocalarıyla kulüp pencerelerinden kaçanlar düşünsün" dedi. Deniz Akkaya, Deniz Berdan'ın Snapchat'te hakkında açıklamalar yaptığını öğrenince ünlü modacıya Instagram sayfasında ateş püskürdü.
 
Berdan'ın fotoğrafını sayfasında paylaşan Deniz Akkaya altına şu notu düştü:
 
 
"HAD BİLECEKSİNİZ"
 
"Gel de kafayı yeme!!! Gecenin bu saati, hiç tanımadığım ama beni seven güzel bir ruh, bu kendini bilmez teşhirci, ne iş yaptığı belli olmayan, sirk kıyafetlerine tasarım diyerek plajlarda tanga ile işsiz gezerken şimdi kendine tasarımcı dedirtmek derdinde olan, hatta kızını bile türlü şekle sokarak kullanan bu kadının snapchatte hakkımda abuk subuk konuşmasını gönderdi! Biz bu kadın gibi çok biliyor ve izliyoruz! Koca parası o da olup olmadığı tartışılır kadınların sadece bikini kontenjanından hayatımıza ikoncan olarak girmelerine. Ama bir had bileceksiniz!"
 
--2248839.jpeg
 "BAŞKALARININ KOCALARIYLA KULÜP PENCERELERİNDEN KAÇANLAR DÜŞÜNSÜN"
 
Deniz Akkaya'nın paylaşımını repost eden Deniz Berdan, eski mankene "Valla flaş patlayınca çamaşırımın görünmüş olması fettan kadın olduğumun anlamına gelmiyor. Onu başkalarının kocalarıyla klüp pencerelerinden kaçanlar düşünsün" sözleriyle yanıt verdi.
 
--2248838.jpeg
 
"NASIL SALDIRACAĞINIZI ŞAŞIRMIŞSINIZ"
 
Berdan ise Akkaya'ya aynı sertlikle karşılık verdi:
 
"Valla biz 20 yıldır evliyiz ve hiç aklaksız evlilik skandalına da karışmadık. Nasıl saldıracağınızı şaşırmışsınız."

HABERE YORUM KAT