1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Demirtaş'a bağış desteği'
'Demirtaş'a bağış desteği'

'Demirtaş'a bağış desteği'

Diyarbakır'da Demokratik Bölgeler Partisi'nden (DBP), büyükşehir ve ilçe belediye başkanları Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) Eş Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın seçim kampanyasına destek için bankadaki hesabına para yatır

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir, Sur ve Yenişehir Belediye Başkanları, cumhurbaşkanı adayı ve HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş için düzenlenen dayanışma kampanyasına katılarak banka hesabına para yatırdı.

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ve Eşbaşkan Fırat Anlı, Sur Belediyesi Başkanı Seyit Narin, Eşbaşkan Fatma Şık Barut, Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu ve Eşbaşkan Ülkü Baytaş, Demirtaş için düzenlenen dayanışma kampanyasına katıldı.

DEMİRTAŞ'IN HESABINA PARA YATIRDI


Belediye Başkanları, Demirtaş'ın cumhurbaşkanlığı destek hesabına para yatırdı.Banka çıkışında gazetecilere açıklama yapan Kurbanoğlu, Demirtaş'a herkesin destek vermesini istedi.


Demirtaş'ın cumhurbaşkanı adaylığını desteklediklerini kaydeden Kurbanoğlu, "Demirtaş, sadece Kürtlerin adayı değildir. Türkiye'de yaşayan tüm ezilenlerin, kadınların, gençlerin ve emekçilerin adayıdır. Demirtaş, ülkede tüm halkların bir arada yaşamasına vesile olacaktır" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT