1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Demirhan çark etti: 'Tehdit yok'
Demirhan çark etti: 'Tehdit yok'

Demirhan çark etti: 'Tehdit yok'

DİYARBAKIR - Dün Diyarbakır'da oynanan olaylı BB Erzurum - Amedspor karşılaşması sonrası yaptığı açıklama ile Amedspor SF oyuncusu Deniz Naki'yi açıkça tehdit eden BB Erzurum Başkanı Ali Demirhan, çark eden bir açıklama yaptı.

A+A-

Erzurumspor başkanı Ali Demirhan'ın dün yaptığı tehdit dolu açıklamlarına Diyarbakır'dan STK'lar dan tepki yağmıştı. 

Demirhan bugün kendi sosyal hesabından, herhangi bir tehdit olmadığını belirten bir açıklama ile durumu düzeltmeye çalışan bir açıklama yaptı:

"Değerli Arkadaşlar, Salı günü Amed ile gergin geçen bir maç oynadık. Maç esnasında ve sonrasında centilmenlik ile bağdaşmayan bir çok harekete maruz kaldık. Erzurum'a döndükten sonra bu olayları unutup oynayacağımız Final maçına motive olacakken, düzenlediğimiz basın toplantısında Amed maçındaki olaylar ile ilgili soru gelince Deniz Naki 'nin hocamız ile yaşadığı diyalogların hoş olmadığını ve saha içinde yaşanan olayların saha içinde kalmasını söyledikten sonra Çeşme'den gelen bir tehdit mesajını Erzurum'da düzenlediğimiz basın toplantısında tasvip etmediğimizi  samimi bir şekilde ifade ettik. Burası hukuk devletidir. Kimse kimseyi tehdit edemez. Kaldı ki ben temsil ettiğim camianın başkanı olarak böyle bir şeyi şiddetle kınarım. Amaç Deniz Naki veya herhangi bir camia ile kavga değil amaç Bu takımı 1. Lige çıkarmak. Kimse bizi hedefimizden alıkoyamaz."  
 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum