1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Demirbaş muhtarlarla bir araya geldi
Demirbaş muhtarlarla bir araya geldi

Demirbaş muhtarlarla bir araya geldi

Diyarbakır'ın Sur İlçe Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş, İlçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları ile yemekte bir araya geldi.

A+A-Yemeğe Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş, Başkan Yardımcıları Azize Kutlu Değer ve Turki Gültekin, Bdp Sur İlçe Eş Başkanı Adnan Akgül, Sur Belediyesi Meclis Üyesi Nakşi Sayar ve elli iki köyün muhtarı katıldı.

Yemek sonrası konuşan Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş; "Dokuz yıla yakındır birlikte çalışıyoruz ve artık ihtimaldir ki artık vedalaşıyoruz. Yeni arkadaşlarla sizler iyi ve güzel şeyleri birlikte yapacaksınız. Bu dokuz yıl boyunca yaptığımız çalışmalarda bizlere verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz gayretten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sur Belediyesi çalışanları ve meclis üyeleri olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalıştık. Belki de biz buna layık olamadık ama bilin ki hiçbir zaman niyetimiz kötü değildi. Bizler dün nasıl ki hizmetkârınızdık bu günde, bundan sonra da öyle olacağız. Koltuğumuz konumumuz ne olursa olsun, ne olursak olalım kimse özgürlük duygularımızı düşüncelerimizi alamaz yüreğimizden." dedi.

Konuşmanın ardından hazırlanan hediye çantaları muhtarlara verildi.

HABERE YORUM KAT