1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Demirbaş birim müdürlerine teşekkür etti
Demirbaş birim müdürlerine teşekkür etti

Demirbaş birim müdürlerine teşekkür etti

DİYARBAKIR - Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş, belediyede çalışan birim müdürlerine görev yaptığı süre içerisindeki başarılarından dolayı teşekkür etti.

A+A-

Demirtaş, belediyede birim müdürleriyle yaptığı toplantıda, 9.5 yıllık görev süresi boyunca gösterdikleri hassasiyet ve öneme değindi.

Demirbaş, konuşmasında şunları söyledi:

"9.5 yıllık bir süreçte birlikte bir şeyler yapmaya çalıştık. Bazen eksik kaldık, bazen iyi şeyler yaptık, bazen moralimiz bozuldu ama bir şeyler ürettik. Eğer Sur Belediyesi bugün Türkiye tarihine veya Türkiye demokrasisi açısından önemli çalışmalar yaptıysa bugün bunu birlikte başardığımız içindir. Bu sizin ve bizim ortak çalışmalarımızın bir sonucudur. Ben şahsım ve arkadaşlarım adına bu sürede yaptığınız çalışmalardan gösterdiğiniz özveri ve fedakarlıktan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bizim için anlamlı ve değerliydi. Dolayısıyla sizlerin verdiği katkılar ve çabalar bizim için çok önemlidir. Umuyorum ve diliyorum ki bu çalışmalarınız ve bu çabalarınız bundan sonra artarak daha da devam edecek."

Abdullah Demirbaş, bayrağı başka bir arkadaşa teslim edeceğini ve iktidar kavgasında olmayacağını sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT