1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Demirbakan yolcu.! Diyar Hoca arayışında
Demirbakan yolcu.! Diyar Hoca arayışında

Demirbakan yolcu.! Diyar Hoca arayışında

Diyarbakırspor Bank Asya Liginde kötü günler geçiriyor, geçene hafta kendi evinde 2-1 kaybettiği Çaykur Rizespor karşılaşmasını ardında yönetimle, teknik heyet arasında esen soğuk rüzgar yerini fırtınaya bıraktı.

A+A-

Diyarbakırspor Bank Asya Liginde kötü günler geçiriyor, geçen hafta kendi evinde 2-1 kaybettiği Çaykur Rizespor karşılaşmasının ardından yönetimle, teknik heyet arasında esen soğuk rüzgar yerini fırtınaya bıraktı.

Futbolculara bol sıfırlı ağır cezalar geliyor

Diyarbakırspor yönetiminin acil olarak toplanıp  sorumlular hakkında çok radikal kararlar alacağı bildirildi. Bugün oynanan Kayseri Erciyes maçının ardından Diyarbakırspor'da  sular bir türlü durulmak bilmedi. Yönetimin futbolculara çok ağır para cezaları keseceği, ayrıca Teknik direktör Demirbakan'ın istifası isteneceği gelen bilgiler arasında.

Yönetim hoca arayışında:

Klüpten son gelen bilgilere göre Kayseri Erciyes maçına büyük umutlarla hazırlanan Diyarbakırspor'da beklenen son yakın görünüyor, yönetimin bu amaçla hoca arayışına başladığı, başta Ümit Kayıhan olmak üzere Ziya Doğan, Hikmet Karaman  ve son olarak Kocaelispor'un başından ayrılan Engin ipekoğlu isimleri üzerinde durulduğu, Yönetimin bu hocalardan  birini önümüzdeki günlerde  takımın başına getirmeyi planladıkları bildirildi.

Kayseri Erciyes Maçından da boynu bükük ayrılan Diyarbakırspor'da, taraftarlarda alınan sonuçlara büyük tepki gösterdiler.