1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2. bölüm fragmanı
Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2. bölüm fragmanı

Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2. bölüm fragmanı

Show Tv ekranlarının çiçeği burnunda programı Demet Akbağ ile Çok Aramızda yayınlanan ilk bölümüyle büyük ilgi gördü. 2. bölüm fragmanı yayınlanan Demet Akbağ ile Çok Aramızda izleyicileri ekrana kilitleyecek. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Deme

A+A-

Ekranların yeni şakalama programı Demet Akbağ ile Çok Aramızda ilk yayınlanan bölümü ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. 2. bölüm fragmanı yayınlanan yaz ayalarına damga vuracak olan Demet Akbağ ile Çok Aramızda programı oldukça beğenildi. Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2. bölümüyle 11 Haziran Cumartesi saat 21:00'de Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak...

DEMET AKBAĞ İLE ÇOK ARAMIZDA 2. BÖLÜM FRAGMANI


Bloom Medya yapımcılığında çekilen "Demet Akbağ ile Çok Aramızda" cumartesi akşamları ekranlara bol kahkaha getirmeye devam ediyor. 
 
İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı! 
 
"Demet Akbağ ile Çok Aramızda" Cumartesi saat 21.00’de Show TV’de!

 
Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapıyor!
 

HABERE YORUM KAT