1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Demet Akalın yapılan yorumlardan sonra çıldırdı!
Demet Akalın yapılan yorumlardan sonra çıldırdı!

Demet Akalın yapılan yorumlardan sonra çıldırdı!

Şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira için gelen hediyeyi Instagram sayfasında paylaşınca ortalık karıştı. Takipçilerinin Demet Akalın'a yazdıkları ünlü şarkıcıyı çıldırttı.

A+A-

Akalın, eşi Okan Kurt’un yeni otomobili ve kızı Hira için gelen oyuncak aracı paylaşarak, “Babası yeni araba alırda kızım boş kalır mı? Almanya’dan gelmiş. Teşekkürler Mercedes” diyerek duyurdu. Akalın, paylaştığı fotoğrafta takipçileriyle sohbette etti. Bir takipçisinin, “Benim babam 21 yıldır oyuncak araba bile almadı” yorumuna Akalın, “Benimde yoktu” diyerek çocukluktaki zorluğunu dile getirdi. “Okan Bey’e baba diyebilir miyim?” yorumuna Akalın, “Tabii” diyerek şakalaştı.
 
 
Espri yaparken, sinirlendi
 
Akalın, daha sonra ‘Görgüsüzlük’ yorumları yapılınca tepki gösterdi. Akalın ilk önce, “Görmemişlikte tavan yaptın. Zaten paran yokmuş gibi sponsorla yaşıyorsun” yorumuna, “Ne yapayım almayım mı? Sağol mı diyim” diyerek tepki göstermedi. Bir takipçisinin, “Sırf bu yorumları yapsınlar diye atıyorsun. Hoşuna gidiyor görgösüz zengin demeleri” yorumuna Akalın, “Günah be. Tatmin olsunlar. Bana yazınca rahatlarlar herhalde. Sevap kazanıyorum. Günahları onların boynuna” diyerek takıldı. Akalın bir takipçisinin yaptığı yorumdan sonra sert çıktı.

“Yemin ederim ünlülerden bizi temsil eden en görgüsüz ünlü sensin.  Az görgülü ol” yorumu gelmesine Akalın, yorumu gönderen takipçisinin profilni inceledi. Türbanlı olan takipçisini inceleyen şarkıcı, “Bana bunu yazarken kendi sayfanda sıralı sıralı çekip koymuşsun. Az bok atıcaksın diye o boku suratına bulaştırma. Benden sana tavsiye. Bayılıyorum bu halli ablalara birde beş vakit duadalar. Maşallah gıybet zorla ama” diyerek çıkıştı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler