1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Demet Akalın: 'Beşiktaş seneye şampiyon olacak'
Demet Akalın: 'Beşiktaş seneye şampiyon olacak'

Demet Akalın: 'Beşiktaş seneye şampiyon olacak'

Türk Pop Müziğinin sevilen sanatçısı Demet Akalın, Nevşehir'de hayranlarıyla buluştu. Siyah beyazlı takımın taraftarı olan Akalın, takımının ligi üçüncü sırada bitirmesine karşın önümüzdeki sezon şampiyon olacaklarına inandığını söyledi.

A+A-
2014-2015 Eğitim Öğretim yılının ardından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencilerine yönelik geleneksel olarak düzenlenen Kültür Sanat ve Gençlik Şenliklerinin son günü ünlü sanatçı Demet Akalın sahneye çıktı. Prof.Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesinde gerçekleştirilen konsere, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, üniversitenin idari ve akademik personeli, öğrenciler ve vatandaşlar ilgi gösterdi. Konser alanını dolduran binlerce kişi için yaklaşık iki saat sahnede kalan Akalın, söylediği şarkıların yanı sıra sahne performansıyla da beğenildi.
 
 
Sahnede kendisine verilen Beşiktaş atkısı ile birlikte, attığı gollerle Beşiktaş taraftarının gönlüne taht kuran Demba Ba için uyarlanan şarkıyı söyledi. Siyah beyazlı takımın taraftarı olan Akalın, takımının ligi üçüncü sırada bitirmesine karşın önümüzdeki sezon şampiyon olacaklarına inandığını belirterek: “3 uğurlu bir rakam. Bu yıl ligi 3. bitirdik ama seneye şampiyonuz” dedi.
 
 
Cep telefonuyla sahnede hayranlarıyla özçekim yapan Akalın’ın seslendirdiği şarkılara hayranları eşlik etti. 

HABERE YORUM KAT