1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Deli Divane dizisi ne zaman başlıyor?
Deli Divane dizisi ne zaman başlıyor?

Deli Divane dizisi ne zaman başlıyor?

Kanal 7 ekranlarında Hint rüzgarı esmeye devam ediyor. Hint dizi furyasının son halkası olan Deli Divane ne zaman başlıyor? Deli Divane dizisinde hangi isimler rol alacak?

A+A-

Kanal 7 Hint dizileriyle yakaladığı başarıyı sürdürmeye kararlı gözüküyor. Yaz sezonu yayınlanmaya başlanan dizilerle ivme yakalayan Kanal 7'de Deli Divane ile geliyor. Peki Deli Divane dizisinde hangi isimler rol alacak? Deli Divane hangi tarihte başlayacak? 

HÜZÜNLÜ BİR AŞK ÖYKÜSÜ: DELİ DİVANE
 
Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7’den yeni bir dizi daha; Deli Divane… Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi 27 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak.
 
Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.
 
Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.
 
Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir. Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.
 
Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane 27  Temmuz Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında.
 
DELİ DİVANE KÜNYE
 
Türü: Romantik ve Dram

Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini
Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).

Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yapım yılı: 2007

Ülke: Hindistan

Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

HABERE YORUM KAT