1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Değer güven tazeledi
Değer güven tazeledi

Değer güven tazeledi

Diyarbakır 11. Bölge Eczacılar Odası başkanlık seçiminde Ferat Değer bir kez daha başkanlığa seçildi. Önceki gün sabah saatlerinde başlayan ve gece saat 02.00 gibi tamamlanan, 371 oyun kullanıldığı seçimde eski başkan Ferat Değer, kendi listesinde 220 oy

A+A-

Diyarbakır Eczacılar Odası'nın önceki gün başlayan ve geçe geç saatlere kadar devam eden başkanlık seçimlerinde 3 aday kapıştı. Toplam 371 kişinin oy kullandığı seçmelerde eski başkan Ferat Değer 220 oy aldı. Diğer başkan adaları Mesut Çiçek kendi listesinde 117, bağımsız aday Yekbun  Bozarslan ise 100 oy aldı.

Alınan sonuçlardan sonra 7 kişilik yönetim kurulunda, Başkan Ferat Değer'in listesinden 5, Eczacı Mesut Çiçek'in listesinden ise 2 kişi bulunacak.

KADIĞIMIZ YERDEN DEVAM 
Diyarbakır Eczacılar Odasında 2. dönem başkanlığa seçilen Ferat Değer, çok güzel bir seçimi daha geride bıraktıklarını belirterek, hizmete kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi. Söz konusu seçimlerde kendisine oy veren ve vermeyen bütün eczacı meslektaşlarına teşekkür eden Değer, “Eczacılar odası yine her zamanki gibi, adına yakışır bir seçim dönemini başarı ile tamamlamıştır. Şahsıma oy veren ve vermeyen bütün meslektaşlarım seçim süresince aydın ve entelektüel bir tavır sergilemişlerdir. Bizim gibi insanlara yakışan da budur. Herkese sonsuz teşekkür ediyorum ve hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT