27 Ekim 2016 Perşembe
 • Diyarbakır21 °C
 • İstanbul15 °C
 • Ankara14 °C
 • Antalya25 °C
 • İzmir17 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  126,751
  %0.99
 • Dolar
  3,1037
  %0.56
 • Euro
  3,3864
  %0.56

DEDAŞ'ın motivasyon toplantıları sürüyor

DEDAŞ'ın motivasyon toplantıları sürüyor

14 Kasım 2014 Cuma 13:13

SİİRT - Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Genel Müdürü Mustafa Yılmaz ve İnsan Kaynakları Müdürü Emirhan Karayay, Siirt ve Şırnak'taki kurum çalışanları ile bir araya geldi.

Genel Müdür Yılmaz, her iki ilde de daha çok sahada çalışan personelin sorunlarını dinlerken, başarılı görülen personeli ise ödüllendirdi. 
 
Personeli motive etmek ve sorunları yerinde görüp, dinlemek amacıyla Dicle Elektrik Dağıtım Bölgesi'ni oluşturan illeri tek tek dolaşan DEDAŞ Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, son olarak Siirt ve Şırnak'a gitti.
 
Siirt'te DEDAŞ İl Müdürü Naci Obut'tan çalışmalar hakkında bilgi alan Yılmaz, daha sonra personel ile görüşüp sorunlarını dinledi. DEDAŞ'ın büyük bir aile olduğunu ve sorunların üstesinden el birliği ile geleceklerini belirten Yılmaz, beraberinde İnsan Kaynakları Müdürü Emirhan Karayay olduğu halde buradan Şırnak'a geçti. 
 
Şırnak'ta da DEDAŞ İl Müdürü Rıza Oğlak'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Müdür Mustafa Yılmaz, toplantı salonunda personel ile bir araya geldi. Burada konuşan DEDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Karayay, kendileri için işçilerin alın terine saygının en önce geldiğini, bu nedenle çalışanların daha iyi şartlarda çalışmalarına olanak oluşturmayı sürdürdüklerini belirtti.
 
Yapılan görüşme ve konuşmaların ardından her iki ilde çalışmalarında başarı gösteren personel, DEDAŞ Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, İl Müdürleri Naci Obut, Rıza Oğlak ve İnsan Kaynakları Müdürü Emirhan Karayay tarafından ödüllendirildi. Gerek Siirt'te, gerekse Şırnak'taki toplantılara katılan personel ise, yöneticilerin kendilerine yönelik yaklaşımları ile sorunları çözme konusunda gösterdikleri gayretin, moral ve motivasyonlarını arttırdığını ifade etti.
 
(AKK-Y)
Okunma Sayısı : 4489
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com