1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çukurova ve heyeti, Diyarbakır’da
Çukurova ve heyeti, Diyarbakır’da

Çukurova ve heyeti, Diyarbakır’da

Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Başkanı Uzman. Dr. Zafer Çukurova, Daire Başkanı Umut Doğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Diyarbakır’a geldi.

A+A-

DİYARBAKIR’daki Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı hastaneleri incelemek üzere Diyarbakır’a gelen Çukurova ve Doğan ile beraberindekiler, ilk olarak Kamu Hastaneleri Birliği İl Sekreteri Murat Kanğın’ı ziyaret etti.

Hastanelerin durumları hakkında bilgi alan Çukurova ve beraberindeki heyet, görüşmenin ardından Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulundu.

Çukurova ve beraberindekiler, daha sonra Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesine geçti. Kamu Hastaneleri Birliği İl Sekreteri Kanğın ile birlikte Devlet Hastanesi’ne gelen Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Başkanı Uzman. Dr. Zafer Çukurov, burada Hastane Yöneticisi Dr. Şenol Gedik ve ilgililer tarafından karşılandı. Hastane Yöneticisi Dr. Gedik, Kamu Hastaneler Birliği Sekreteri Kanğın ile birlikte hastanede incelemelerde bulunan Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Başkanı Uzman. Dr. Çukurova, ziyaretten memnun kaldığını söyledi.


‘Önemli değerlendirmeler de bulunduk’


Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinin çok beğendiğini ifade eden Çukurova, Hastanenin gerçekten modern ve Diyarbakır’a yakışır bir hastane olduğunu belirtti. Çukurova, emeği geçenlere de teşekkür ederek, hastaneden ayrıldı. Hastane Yöneticisi Dr. Şenol Gedik ise, Çukurova ve heyeti ile yenilikler ve sağlık yatırımları ile ilgili uzun ve önemli değerlendirmelerde bulunduklarını ifade ederek, Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Başkanı Uzman. Dr. Zafer Çukurova’nın ziyaretinin kendilerini memnun ettiğini kaydetti.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler