1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çözüm sürecinin ekonomiye katkısı var
Çözüm sürecinin ekonomiye katkısı var

Çözüm sürecinin ekonomiye katkısı var

Diyarbakır'ın Kayapınar Semti Yenihal Kavşağı'nda Marka AVM Hipermarket kurbanlar kesilerek dualar eşliğinde müşterilerinin hizmetine açıldı.

A+A-


                              Marka AVM Hipermarketinin Muhteşem Açılışı

İzdiham yaşanan Marka AVM Hipermarket'in açılışına Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk, BDP Diyarbakır Milletvekili Aysel Tuğluk, Eski Anavatan partisi Diyarbakır Milletvekili Nurettin Dilek, Tarım İş Sendikası Başkanı Beşir Işık, Kurtlar Vadisi oyuncusu Dermanbaba Lakaplı Yılmaz Acu, çok sayıda siyasetçi, işadamı ve davetliler katıldı.

ALIŞVERİŞTE İZDİHAM YAŞANDI
Görkemli bir şekilde açılışı yapılan ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Marka AVM Hipermarket kaliteli ve uygun ürünleriyle müşterileri tarafından izdihama neden oldu. Açılış dolayısıyla kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan Marka AVM Hipermarket, Yenihal Kavşağı'nda hizmet vermeye başladı. Diyarbakır'ın en merkezi bölgesinde faaliyetini yürütecek olan Marka AVM Hipermarket yenilenen vizyonu, kurumsal yapısı, birinci sınıf kaliteli ürünleri ve uygun fiyat koşullarıyla müşterilerinin hizmetine açıldı.

TÜRK,ÇÖZÜM SÜRECİNİN EKONOMİYE FAYDASI ÇOK VAR
Çözüm sürecinin hızla ilerlediğini ve bununda yatırıma dönüştüğünü belirten Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk açılışı yapılan Marka AVM Hipermarket'in herkese hayırlı olmasını diledi. Dünyadaki insanların yaşamak için Türkiye'yi tercih ettikleri iddia eden Ahmet Türk, Türkiye'deki ekonominin çarklarının yeniden şekillendiğini ifade etti. Diyarbakırlıların artık evlerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler götüreceğine dikkat çeken Türk, Diyarbakır'a yatırım yapan insanları şanslı olarak nitelendirerek, Marka AVM Hipermarket'in 1 market ile sınırlı kalmayacağını ve daha ileriye gideceğini söyledi.

HER KESEYE YAKIN!
'Her Keseye Yakın' sloganıyla yola çıkan Marka AVM Hipermarket'in açılışında palyaçolar çocukları doyasıya eğlendirdi. Pamuk şekeri ve balonlar dağıtarak çocukların gönlünü yapan Marka AVM Hipermarket sahibi,İş adamı Ramazan Dilek  yüzde 100 müşteri memnuniyetini esas alacaklarını ifade etti. Marka AVM Hipermarket işletmecisi, “Sınırsız müşteri memnuniyeti için yola çıkıyoruz. Elemanlarımızın tamamını bu yönde eğittik. Marka AVM Hipermarket her şeyden önce müşteriye duyduğu güleryüz, saygı ve sınırsız müşteri hizmetiyle bölgede bir numara olacak. Kısa zaman içinde Marka AVM  Hipermarket'te alış veriş yapmak aynı zamanda bir dinlenme seansı olacak. Logomuzdan raflarımızın rengine kadar her şeyi müşterilerimizin memnuniyeti için seçtik.” dedi.

AYSEL TUĞLUK SEVİNDİRİCİ GELİŞME
Gıda sektörünün hassas bir sektör olduğunu vurgulayan Diyarbakır Milletvekili Aysel Tuğluk ise şunları söyledi .Barış sürecinin başlamasıyla bölgemizde bir hareketlilik yaşanmaktadır.tabiki bu sevindirici bir durum Diyarbakır Halkına her hizmetin en güzeli yakışır, Böyle güzel açılışlara ihtiyaç var bizleride davet ettiler yakın dostlarımız kırmadık geldik maşallah çok kalabalık halkımız ile açılışı yaptık hayırlı olsun başarılar diliyorum.

HABERE YORUM KAT