1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Coşkun Hoca ve Öktüren Sitemize konuştu
Coşkun Hoca ve Öktüren Sitemize konuştu

Coşkun Hoca ve Öktüren Sitemize konuştu

Diyarbakırspor Bank Asya ligi 4. hafta sonunda toplamış olduğu 7 puan ve son olarak evinde kaybettiği Çaykur Rize Maçından sonra esen fırtına dinmedi. Tarafatarın Çaykur Rize maçı sonrası Teknik heyeti istifaya daveti ve son gelişmelerle ilgili olarak Diy

A+A-

Diyarbakırspor Bank Asya ligi 4. hafta sonunda toplamış olduğu 7 puan ve son olarak evinde kaybettiği Çaykur Rize Maçından sonra esen fırtına dinmedi. Tarafatarın Çaykur Rize maçı sonrası Teknik heyeti istifaya daveti ve son gelişmelerle ilgili olarak Diyarbakırspor Başkanı Adnan Öktüren ve Teknik Direktör Coşkun Demirbakan'la konuştuk.

Öktüren: "Henüz bir karar vermedik"

Diyarbakırspor Başkanı Adnan Öktüren "Geçen hafta olduğu gibi Takımımız, bu haftada maçın sonlarına doğru büyük bir düşüş içerisinde ve takımım yediği goller hep maçın son dakikalarında gelmesi, takımda ciddi problemler olduğunu göstermektedir. Bu konularla ilgili olarak, Gerek Teknik heyet konusu ve de son yaşanan mağlubiyetlerle ilgili olarak, Yönetim kurulu olarak toplanıp bugün bir karar alıp bunu Tüm Diyarbakırspor camiasına açıklayacağız."

Coşkun Demirbakan "Yenileceksem böyle yenileyim"

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan "Takımıma inancım sonsuz, kesinlikle bu takımın sezon sonunda süper lige çıktığını herkes görecek, ben Diyarbakır'a gekirken de söyledim, hiç bir zaman inanmadığım bir takıma gitmem, olaylara işin ticari yönünden asla bakmam, dün akşam ve geçen hafta takımımın oynadığı futbol ortadadır, yediğimiz gollerin hepsi bireysel hatalardan kaynaklanmaktadır. Skora göre konuşmak artık alışalagelmiş bir durumdur, benim takımım oynasın, sahada mücadele etsin, yenilecekse de bu şekilde yenilsin. Biz bunlara çözüm buluruz, futbolda her türlü sonuç vardır,  sahada 70-80 dakika mücadele eden, göze hoş gelen futbolu biz oynadık puanı rakip aldı. Bunlar futbolun içinde olan şeylerdir. Yine söylüyorum bu takım sezon sonunda süper lige çıkacaktır. Maç sonunda taraftarın istifa çağrılarını da duygusal olarak algılıyorum, biraz sabır gösterilirse burda neler yapabileceğimizi herkes görecektir. Bu vesile ile siteniz aracılığıyla  tüm Diyarbakırlı hemşerilerimin Ramazan bayramını kutluyorum" dedi.

Diyarinsesi Özel Haber