1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Çokkeser'in suyu ısınıyor'
'Çokkeser'in suyu ısınıyor'

'Çokkeser'in suyu ısınıyor'

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor teknik direktörü Fethi Çokkeser üst üste gelen kötü sonuçların ardından suyunun ısındığı ve her an görevine son verilebileceği iddia ediliyor.

A+A-

NAMIK ALTUNSOY FARKLIYDI

Geçtiğimiz sezon Diyarbakırspor'un ligde 4-5 puan farkla lider olduğu bir dönemde Namık Altunsoy görevden alındı sonrasında kısa bir süre görevde kalan Hıdır Akbaş'tan görevi devralan Çokkeser liderliğide, play-off finalinide kaybederek bu sezona milyonlar harcanarak bambaşka sıfırdan bir kadro kurarak başlamıştı.

Lig öncesi hazırlık karşılaşmalarında bekleneni veremeyn Diyarbakırspor için en az 4-5 hafta beklenmesi gerektiği yönünde beyanlar veren Çokkeser bugün oynanan Yeşil Bursa karşılaşmasında da maça gelen muhteşem taraftara galibiyet veremedi.

"ÇOK KESMİYOR HOCAM"

Ligin 4. haftasına girilirken 3 beraberlik 1 galibiyet alan Yeşil-Kırmızılı ekipte eleştiri oklarının hedefinden teknik sorumlu Çokkeser vardı. 

Gelen bilgilere göre yönetimin sonuçlardan memnun olmadığı ve Çokkeser'in suyunun giderek ısındığı artık yüksek sesle dillendirildiği konuşuluyor.

HABERE YORUM KAT