1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Çok büyük başarılar elde ettik'
'Çok büyük başarılar elde ettik'

'Çok büyük başarılar elde ettik'

Diyarbakır'ın spor alanındaki en başarılı okullarından olan Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerini unutmadı.

A+A-
Okul yönetimi, çeşitli branşlarda başarılı olan öğrencileri için kokteyl vererek, ödül töreni düzenledi.
 
Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan ödül törenine Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Cebe, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okulun Müdiresi Ufuk Yakut, idareciler, beden eğitimi öğretmenleri, sporcular ile öğrenciler katıldı.
 
YAKUT' ÇOK BÜYÜK BAŞARILAR ELDE ETTİK'
 
Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdiresi Ufuk Yakut, bu dönemde okul sporlarında çok büyük başarılar elde ettiklerini söyledi.
Yakut, “Sporcularımla ve beden eğitimi hocalarımla gurur duyuyorum. Gerçekten göğsümüzü kabartan başarılara imza attılar. Bu nedenle çok gururlu ve mutluyuz” dedi.
 
ÖĞRENCİLERE HEDİYELER VERİLDİ
 
Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, okul sporlarında basketbol, atıcılık ve atletizm kros il birincilikleri aldı. Puanlı atletizmde il üçüncülüğü ve Futsalda da il dördüncülüğü elde eden Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,ferdi branşlarda  tekvando 58 kiloda ve judoda 53 kiloda il birinciliğinin sahibi oldu.
Düzenlenen törende çeşitli branşlarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyelerde verildi. Tek tek çağırılan öğrenciler, kendilerine verilen hediyelerin ardından okul yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT