1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çocuklara sevgi ve muhabbet ile yaklaşmalı
Çocuklara sevgi ve muhabbet ile yaklaşmalı

Çocuklara sevgi ve muhabbet ile yaklaşmalı

DİYARBAKIR- Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nün Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında hazırladığı bağlama, gitar, judo, teakwondo ve basketbol dallarındaki eğitimlerin kapanış töreni çevik kuvvet müdürlüğü binasındaki Kadir Işın Kapalı Spor Salonu'nun da

A+A-

Törene, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Emniyet Müdürü Recep Güven ve eğitime katılan çocukların aileleri katıldı. Verilen eğitimde aldıkları becerileri sergileyen çocuklara zaman zaman, Emniyet Müdürü Güven ve Vali Toprak da eşlik etti.Törende bir açıklama yapan Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, özveri ve emek ile eğitildiklerinde çocukların önemli işler başardıklarını belirterek, çocuklara sevgi ve muhabbet ile yaklaşılması gerektiğini söyledi.

Çocukların hünerlerini sergilemesinin ardından konuşan Emniyet Müdürü Güven, Allah'ın bu coğrafyaya çocuk açısından cömert davranıp çok çocuk verdiğini ifade ederek, kendilerinin böyle dinamik bir topluma hizmet vermeye geldiklerini belirtti. Törenin ardından yapılan yarışmalarda birinci gelen çocuklara ödülleri verildi.