1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Cizre'de U-14 Milli Takımlar seçmeleri yapıldı
Cizre'de U-14 Milli Takımlar seçmeleri yapıldı

Cizre'de U-14 Milli Takımlar seçmeleri yapıldı

Şırnak 2003 doğumlular U-14 Milli Takımlar seçmesi Cizre ilçe stadın da , TFF Diyarbakır Bölge Antrenörü ve Milli Takımlar Bölge Teknik sorumlusu Mehmet Budakın nezaretinde gerçekleştirildi.

A+A-

Şırnak ve ilçelerindeki genç oyuncuların katılımı ile yapılan seçmeler zevkli , aynı zamanda kıran kırana geçti.
Türkiye Futbol Federasyonu D.Bakır Bölge Antrenörü Mehmet Budakın; Hedeflerinin A Milli Takım oyuncu havuzuna geleceğin yetenekli oyuncularını kazandırmak olduğunu belirtip, Ülkemiz futbolunun daha iyi konuma gelmesi için yapılan çalışmalarda özellikle bölgemizde yoğun olan genç ve çocuk nüfusun futbola yakın ilgisi bizleri hayli memnun etmekte olup genç yeteneklerin, eğitimli antrenörlerimizin de katkılarıyla ileride daha iyi konuma gelmelerini umut etmekte olduklarını söyledi.

Milli Takımlarımızın altyapısını oluşturmak adına yapılan bu seçmeler de , diğer taraftan da profesyonel takımlarımızın altyapıları için de bir fırsat olmaktadır.

Cizre de yapılan seçmelere ilgi de bir hayli fazlaydı. Cizre Spor kulüp Başkanı Salih Sefinç ve kulüp yöneticileri, Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Ekinci, Cizre Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hekim Sevimli, Gençlik Hizmetleri Cizre ilçe müdürü Nurettin Kömür ve çok sayıda kulüp yöneticileri ile antrenörler de seçmeleri izlediler.

HABERE YORUM KAT