1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çınar devlet hastanesi'nden DSİ'ye teşekkür
Çınar devlet hastanesi'nden DSİ'ye teşekkür

Çınar devlet hastanesi'nden DSİ'ye teşekkür

DİYARBAKIR- Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurdoğlu ve Çınar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Samancı, hastanesi çevre düzenlemesine katkı sunan Devlet Su işleri (DSİ) 10. Bölge Müdürlüğü'ne, teşekkür ziyaretinde bul

A+A-

DSİ 10. Bölge Müdürü Okan Bal'ı makamında ziyaret eden Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurdoğlu ve Çınar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Samancı, hastane sahası içerisindeki alanın temizlenerek, dolgu malzemesi ile platform haline dönüştürülüp, ağaçlandırma sahası teşkiline katkı sunan DSİ 10. Bölge Müdürü Okan Bal, 101 Şube Müdürü Erol Taş ve 101. şube inşaat formeni Ali İhsan Güneş'e birer plaket takdim etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan DSİ 10. Bölge Müdürü Okan Bal, "Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri ve Çınar İlçe Devlet Hastanesi Başhekiminin yapmış oldukları teşekkür ziyaretinden dolayı bende bölge müdürlüğüm adına kendilerine teşekkür ediyorum. DSİ olarak yaptığımız bu tür ağaçlandırma faaliyetleri bizim için kutsal bir görevdir. Bölge sınırlarımızda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda, bize yapılan bu tür teşekkür ziyaretleri, başta ben olmak üzere tüm kurum çalışanlarımızı her zaman motive etmiştir. Bölgemizde, vatandaşlarımıza hizmet konusunda üzerimize düşen görevleri yerine getirmeyi DSİ olarak hep ilke edinmişizdir. DSİ olarak, Kurumumuzun yetkileri dahilinde ve imkanlarımızı elverdiği ölçüde, vatandaşlarımıza her türlü hizmet sunumunda katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT