1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çınar Belediyespor’un hedefi şampiyonluk
Çınar Belediyespor’un hedefi şampiyonluk

Çınar Belediyespor’un hedefi şampiyonluk

Diyarbakır’ın ilça takımlarından Çinar’ın Diyarbakır Süper Amatör liginde mücadele eden takımı Çınar Belediyespor’un hedefi şampiyonluk.

A+A-

Süper Amtör Lig ‘de geçtiğimiz sezon çok iyi maçlar çıkaran Çınar Belediyespor yeni sezona başlıyor. Çınar Belediye Başkanı Ahmet Cengiz ve yönetim kurulu büyük destek sundukları Çınar   Belediyespor’dan bu sezon şampiyonluk bekliyor.

2016-2017 futbol sezonunda mücadele edecek Çınar Süper amatörde geçen sezon iyi maçlar çıkaran Belediyespor’a  yaptığı flaş transferle  Nevşehir’de kampa girerek  çalışmalarına başladı.

Çınar  Belediyespor  teknik sorumlusu Mustafa Geçgil, “Geçen  sezon iyi imkanlarımızla güçlü rakiplerimiz karşısında ortaya koyduğumuz mücadelelerde takım içerisinde adaptasyon sorunu yaşayarak şampiyon olamamıştık.

Ancak takımımız  sezon boyunca  gerçekten çok iyi maçlar çıkararak bizleri bir hayli umutlandırmıştı. Bizde yeni sezonda takımımızın iskeletini bozmadan karekter yapıları düzgün ve oyun becerileri yüksek olan 7-8 futbolcu transfer ederek BAL ligine çıkmayı arzuluyoruz.

Şu an itibari ile Nevşehir Avanos’ta hazırlık kampımız devam ediyor. Çok kaliteli bir ekip oluşturduk. Bu oluşumda bize her konuda desteklerini esirgemeyen Başta Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Cegiz olmak üzere yönetim kurulu ve Çınar Belediyespor taraftarlarına teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT