1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çim Hokey camiası gecede buluştu
Çim Hokey camiası gecede buluştu

Çim Hokey camiası gecede buluştu

08 Mayısta Diyarbakır'da başlayan ve 12 Mayıs 2013'e kadar devam edecek olan Türkiye Çim Hokey 18 Yaş Altı Kadın- Erkek Kulüpler Arası turnuvaya katılanlara Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Belediyespor kulübü Erdebil Köşkünde yemek verdi.

A+A-

Türkiye Çim Hokey Federasyonunun düzenlediği 24 ilden 34 takımın katıldığı turnuva Diyarbakır Seyrantepe Spor Kompleksi sentetik futbol sahasında devam ederken.Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Belediyespor gelen konuklarla dün gece Erdebil Köşkünde buluştu.

Geceye Türkiye Çim Hokey Federasyonu Genel Koordinatörü, Merkez Hakem Komitesi Üyeleri ve Başkanı, Müsabaka Hakemleri, takım antrenörleri ve yöneticileri, Türkiye Çim Hokey Federasyonu Diyarbakır İl Temsilcisi ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesini temsilen Belediyespor kulüp başkanı Av. Metin Kılavuz katıldı.

Gece Plaketle Sonlandı…

Gece sonunda Türkiye Çim Hokey Federasyonu Genel Koordinatörü Kıvanç Hürdoğan gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverlikten dolayı Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Av. Metin Kılavuz'a teşekkür plaketi verdi .Gelen konuklara yönelik kısa bir konuşma yapan Kılavuz Türkiye Çim Hokey turnuvasının tarihsel olarak 8 bin yıllık geçmişi bulunan ve 33 medeniyette ev sahipliği yapmış olan Diyarbakır'da bu turnuvanın yapılmasından dolayı  memnuniyeti dile getiren başarılı kulüp başkanı. Bundan ötürü de  Türkiye Çim Hokey Federasyonuna ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
Kılavuz konuşmasının sonunda da kulüp olarak sporu sadece futbol olarak görmediklerini, diğer branşları ve kadının spordaki rolünü önemsediklerini belirtti.

HABERE YORUM KAT