1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu'nda yine olay var!
Çilek Kokusu'nda yine olay var!

Çilek Kokusu'nda yine olay var!

Çarşamba akşamlarının eğlenceli dizisi Çilek Kokusu 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çilek Kokusu yeni bölüm sahnelerinin ekrana geldiği fragman izleyicilerini şaşırttı. İşte, Burak'ın kıskançlık krizlerinin damga vuracağı Çilek Kokusu yeni bölümünde

A+A-

Başladığı günden itibaren ilgi odağı haline gelen Çilek Kokusu izlenme rekorları kırıyor.  Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı  “Çilek Kokusu” ekrana gelen son bölümüyle 3 grupta da birinci oldu. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ise izleyiciyle buluştu. Çilek Kokusu 8. yeni bölüm fragmanında büyük bir sürpriz var. İşte o detaylar...


ÇİLEK KOKUSU 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLE

 


Çilek Kokusu 8. bölüm fragmanı Burak'ın odak noktası olduğu sahneleriyle ekrana geldi. Özellikle gençlerin büyük bir merakla beklediği dizinin yeni bölümünde daha önce Burak'ı Aslı konusunda uyaran Volkan, Aslı ile yakınlaşıyor. Çilek Kokusu yeni bölümünde Volkan ve Aslı yakınlaşmasına tanık olan Burak, adeta aşk acısı yaşıyor. Çağla ise Burak'ın bu tavırlarına daha fazla dayanamıyor. Demet Özdemir ve Yusuf Çim gibi genç isimlerin kadrosunda yer aldığı Çilek Kokusu'nun 8. bölümü 12 Ağustos'ta Fox ekranlarında olacak.

ÇİLEK KOKUSU 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI - İZLE


ÇİLEK KOKUSU 8. BÖLÜM ÖZETİ

Aslı’nın kafası karışıyor!

Burak’ın hislerini açıklaması Aslı’nın kafasını karıştırırken, onu kendi hislerini kontrol etmeye zorlar. Aslı Burak’tan uzak durmaya çalışsa da olaylar onları bir araya getirmeye devem ediyordur. Aslı dirense de Volkan’ın ricasını kıramaz ve Eda’nın doğum gününe katılmaya verir. Eda bu sefer de doğum gününde abisi Volkan’la Aslı’yı barıştırma planları yapmıştır. Bu arada Çağla’nın  oyunu bütün dengeleri alt üst eder.  Eda’ya hazırlanan doğum günü, herkes için sürprizlerle dolu olacaktır.

Yayın Günü: 12 Ağustos Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

Çarşamba akşamının birincisi!

Çilek Kokusu tüm kişilerde yüzde 6,32 reyting, yüzde 24,1 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 4,06 reyting ve yüzde 17,38 izlenme payı ile Çarşamba akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 4,3 reyting ve yüzde 16,75 izlenme payı ile de birinci sıraya oturdu.

ÇİLEK KOKUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor.

Burak ile aynı evde yaşamaya başlayan Aslı’yı iş yerinde de bir sürpriz beklemektedir.  Babasının baskılarına dayanamayan Burak da  kulüpte çalışmaya başlamıştır. Burak, Aslı’nın peşini kulüpte de bırakmaz aynı yerde çalışma mecburiyeti onları her geçen zaman daha da yakınlaştırmaktadır.  Volkan, Burak’ın Aslı’ya olan tavırlarından rahatsız olur ve onu uyarır. Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkmaya başlar.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler