1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu'nda sürpriz gelişme!
Çilek Kokusu'nda sürpriz gelişme!

Çilek Kokusu'nda sürpriz gelişme!

Star'da bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek olan Çilek Kokusu dizisi izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Dizinin yayınlanan 2. fragmanı ile büyük merak uyandıran Çilek Kokusun'nda bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte Çilek Kokusu 10. yen

A+A-

Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı  “Çilek Kokusu” yeni bölümü ile bu akşam Star'da.

 

Heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Çilek Kokusu'nda yine heyecan dorukta. Merakla beklenen Çilek Kokusu 10. bölüm 1. ve 2. fragmanı günler önce izleyiciyle buluşmuştu.

ÇİLEK KOKUSU 10. BÖLÜM ÖZETİ

Burak’ın Çağla’dan ayrılma kararı ortalığı karıştırıyor.

Evde baş başa kalan Burak ve Aslı harika bir gün geçirirler ve gittikçe yakınlaşırlar. Aslı, Burak’ın hislerinden emin olmaya başlar.  

Her şey iyi giderken, onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Burak’tan ayrılmayı kabullenemeyen Çağla, onun peşini bırakmaz ve bunun nedenini araştırmaya başlar. Burak’ın ayrılık kararı, Çağla’nın çevresindekileri de harekete geçirmesine sebep olur. Volkan’ın Aslı’dan, Eda konusunda yardım istemesi, bazı yanlış anlaşılmalara yol açar.

 

Yayın Günü:  26 Ağustos Çarşamba
Yayın Saati:  20.00

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler