1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu'nda sürpriz gelişme!
Çilek Kokusu'nda sürpriz gelişme!

Çilek Kokusu'nda sürpriz gelişme!

Star Tv'nin sevilen dizisi Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı 8. son bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu yeni bölümde neler olacak merak konusu. İşte Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanı ve son bölümde izleyemedikleriniz..

A+A-

Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanı ile büyük merak uyandırdı. Çilek Kokusu 9. bölümü ile 19 Ağustos Çarşamba star Tv ekranlarında.


Çilek Kokusu 8. boh bölümü Burak'ın odak noktası olduğu sahneleriyle ekrana geldi. Özellikle gençlerin büyük bir merakla beklediği dizinin son bölümünde daha önce Burak'ı Aslı konusunda uyaran Volkan, Aslı ile yakınlaşıyor. Çilek Kokusu son bölümünde Volkan ve Aslı yakınlaşmasına tanık olan Burak, adeta aşk acısı yaşıyor. Çağla ise Burak'ın bu tavırlarına daha fazla dayanamıyor. Demet Özdemir ve Yusuf Çim gibi genç isimlerin kadrosunda yer aldığı Çilek Kokusu'nun 9. yeni bölüm fragmanı haberimizde...
 
 
ÇİLEK KOKUSU 9. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Adnan Güler’ yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı  “Çilek Kokusu” dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak, zirveye yerleşti.
 
Tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu
 
Çilek Kokusu tüm kişilerde yüzde 7,35 reyting, yüzde 27,38 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 5,79 reyting ve yüzde 22,51 izlenme payı ile Çarşamba akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.
 
Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 6,37 reyting ve yüzde 22,93 izlenme payı ile de birinci sıraya oturdu. 
 
Aslı’nın kafası karışıyor!
 
Burak’ın hislerini açıklaması Aslı’nın kafasını karıştırırken, onu kendi hislerini kontrol etmeye zorlar. Aslı Burak’tan uzak durmaya çalışsa da olaylar onları bir araya getirmeye devem ediyordur. 
 
Aslı dirense de Volkan’ın ricasını kıramaz ve Eda’nın doğum gününe katılmaya verir. Eda bu sefer de doğum gününde abisi Volkan’la Aslı’yı barıştırma planları yapmıştır. Bu arada Çağla’nın  oyunu bütün dengeleri alt üst eder.  Eda’ya hazırlanan doğum günü, herkes için sürprizlerle dolu olacaktır. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler