1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu'nda beklenmedik tepki!
Çilek Kokusu'nda beklenmedik tepki!

Çilek Kokusu'nda beklenmedik tepki!

Star Tv ekranlarında dün akşam yayınlanan Çilek Kokusu dizisinin son bölümün ardından 8. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Çilek Kokusu nefes kesen son bölümünde, Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkarken yeni bölümde neler olacağı me

A+A-

Hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu 7. son bölümü izleyiciyi ekrana kilitlerken merakla beklenen yeni görüntüler geldi.

Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı  “Çilek Kokusu” son bölümü ekrana geldi. Çilek Kokusu son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu. İşte Çilek Kokusu 8. yeni bölüm fragmanı ve dahası...

ÇİLEK KOKUSU 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


Çilek Kokusu 8. bölümü ile 12 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.30'da Star'da.

ÇİLEK KOKUSU 7. SON BÖLÜM ÖZETİ

Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor.

Burak ile aynı evde yaşamaya başlayan Aslı’yı iş yerinde de bir sürpriz beklemektedir.  Babasının baskılarına dayanamayan Burak da  kulüpte çalışmaya başlamıştır. Burak, Aslı’nın peşini kulüpte de bırakmaz aynı yerde çalışma mecburiyeti onları her geçen zaman daha da yakınlaştırmaktadır.  Volkan, Burak’ın Aslı’ya olan tavırlarından rahatsız olur ve onu uyarır. Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkmaya başlar.

İstanbul ‘dan Bodrum’a uzanan sıcacık  bir aşk hikayesi…

Çilek Kokusu, birbirinden tamamen zıt karekterlere  ve  hayatlara ve sahip olan Aslı ve Burak’ın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor.Yolculuk boyunca didişen ve birbirlerine sinir olan ikilimiz bir daha hiç birbirlerini görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır bile.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler