1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu izleyiciyle buluştu!
Çilek Kokusu izleyiciyle buluştu!

Çilek Kokusu izleyiciyle buluştu!

Ekranların vazgeçilmezi haline gelen dizi Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Burak, Aslı ve Volkan'ın hikayesi Çilek Kokusu yeni bölümünde Burak ve Volkan arasındaki konuşmayı duyan Aslı'nın tepkisi ne olacak? İşte, ilgiyle izlenen Çilek

A+A-

Star Tv ekranlarının sevilen yapımı Çilek Kokusu 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen dizinin bu bölümünde Burak ile Aslı arasında bambaşka bir ilişki ortaya çıkıyor. Burak "Babasının kredi kartı olmadan yaşamaz." sözleri üzerine çalışmaya karar veriyor. Burak'ın bu kararı, Çilek Kokusu 7. bölümünde Aslı ile yollarının iş yaşamında da kesişmesini sağlıyor. Burak, Aslı'nın patronu oluyor. Peki, hem evde hem de işte birlikte olan Burak ve Aslı arasında neler yaşanacak?

 
Yusuf Çim ve Demet Özdemir'in başrollerini paylaştığı, renkli yaz dizisi Çilek Kokusu yeni bölümüyle 5 Ağustos Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarına gelecek.

ÇİLEK KOKUSU 7. BÖLÜM FRAGMANI


ÇİLEK KOKUSU 7. BÖLÜM ÖZETİ

Çilek Kokusu yeni bölümünde; babasına kendini ispat etmeye çalışan Burak çalışmaya karar verecek, hem de Aslı'yla birlikte. Aslı ise Burak ile aynı evde yaşama fikrine henüz alışamamışken, bir de onun patronu olduğunu öğrenince şok olacak. Çilek Kokusu'nun önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümüne damga vuracak asıl konu ise Deniz'den uzaklaşan Volkan'ın Aslı'ya teklifi olacak. Volkan, önce Aslı'yı partiye davet edecek sonra Burak'a Aslı'yı rahat bırakmasını söyleyecek.


Volkan, Aslı'nın saf iyi niyetli bir kız olduğunu onla oynamamasını söyleyecek ve bu konuşmaya Aslı şahit olacak! Çilek Kokusu 7. bölümünde Aslı, Burak ve Volkan arasındaki bu gelişme sonunda neler olacak?

ÇİLEK KOKUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Volkan, Aslı’ya iş buluyor!

Aslı’yla aynı evde yaşadığını gören Burak kendini Aslı’dan gizler ve bu durumla eğlenmeye başlar. Burak’ın evdeki varlığından habersiz olan Aslı, Burak’ın oyunlarına anlam veremez, evde eğlenceli bir köşe kapmaca başlar. Bu arada Volkan, babasıyla konuşarak Aslı ve Gonca’ya kendilerine ait bir spor kulübünde iş ayarlar. İş görüşmesine giden Aslı’yı orada ne yazık ki kötü bir sürpriz beklemektedir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler