1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu dizisinde heyecan dorukta!
Çilek Kokusu dizisinde heyecan dorukta!

Çilek Kokusu dizisinde heyecan dorukta!

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Çilek Kokusu bu akşam 20. bölümü ile ekrana gelecek. Aslı ve Burak aşkında kriz yaşanıyor. Peki çözülecek mi? Çilek Kokusu 20. bölüm fragmanları ve dahası.

A+A-

Aslı ve Burak’ın aşkı yeni bir krizin eşiğinde!
 
Çağla ve Gani intikam planlarında bu sefer başarılı olabilecek mi?
 
Aslı’nın Burak’ların müştemilatında kaldığını öğrenen Çağla deliye döner. Aradığı her şey gözünün önünde olmasına rağmen görememiştir. Onu sakinleştirmek Gani’ye düşer. Gani’nin eline Burak’tan intikam almak için büyük bir fırsat geçmiştir bunu en iyi şekilde değerlendirecektir.  Hemen bir plan yapar ve planını Çağla’yla paylaşarak harekete geçer. Gani intikam planlarında bu sefer başarılı olabilecek midir..
 
Bu arada Aslı ve Gonca dans derslerine başlamaya karar verirler.Bunu duyan Burak ve Erdem kıskançlık krizine girerler ve kızların peşine takılırlar.
 
Yayın Günü:   7 Kasım  Cumartesi
Yayın Saati:   20.00
 
ÇİLEK KOKUSU 20. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
ÇİLEK KOKUSU 20. BÖLÜM  FRAGMANI
 

 
SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
 
Tabu oynarken girdikleri iddiayı kaybeden Erdem tatil programı yapar. Burak’la bir olup kızları sürpriz kampa götüreceklerdir. Kızlarla baş başa kaldıkları geceyi en iyi şekilde geçirmeyi isteyen erkekler bazı planlar yaparlar.  Bu planlar komik ve eğlenceli olaylara sebep olur. Bu arada Gani, Çağla’yla yaptığı anlaşma doğrultusunda Aslı’yı yakın takibe alır. Onları gölge gibi takip eden Gani gerçekleri öğrenecek midir?

HABERE YORUM KAT