1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı
Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı

Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı

Star Tv'nin sevilen dizisi Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu son bölümün ardından Çilek Kokusu yeni bölüm için heyecan dorukta.

A+A-

Star Tv'nin yaz dizisi Çilek Kokusu son bölümün ardından merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çilek Kokusu'nda 5. bölümde Sevgili numarası sayesinde Aslı, Volkan’a yakın olma fırsatı bulur ve ona yakınlaşır.


Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin'in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu yeni bölüm için heyecan dorukta...

Aslı istemeden de olsa Burak’a verdiği sözü tutar ve Volkan’ın sevgilisi gibi davranmaya başlar. Sevgili numarası sayesinde Aslı, Volkan’a yakın olma fırsatı bulur ve ona yakınlaşır. Bu durum Burak’ın  Aslı’yı kıskanmasına sebep olur. Böylelikle Burak, Aslı’ya karşı bir şeyler hissettiğini kendine bile itiraf edemese de anlamaya başlar. Aslı, bu arada oyun dahi olsa Volkan’la birlikte olduğu için çok mutlu olur. Ne yazık ki her rüya gibi bu da kısa sürer. Aslı için eve dönüş zamanı gelir. Her şeyi ve herkesi arkasında bıraktığını düşünen Aslı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir..

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler